پشتیبانی 09151604068
آموزش برنامه نویسی موبایل با اندروید استودیو

این مجموعه شامل چند فیلم آموزشی برای برنامه نویسی اندروید است به همراه سورس پروژه های اندروید که در در ضمن تهیه فیلم ها نوشته شده است.


محتواي بسته آموزش برنامه نویسی موبایل با اندروید استودیو

هر کدام از بخش های بسته آموزش برنامه نویسی موبایل با اندروید استودیو را می توانید، بصورت جداگانه خریداری کرده یا اینکه کل بسته را یکجا ثبت نام کنید که در این صورت، در پنل شخصی تان به تمام قسمت های آن دسترسی مشاهده و دانلود خواهید داشت.
1
آموزش اصول برنامه نویسی اندروید و ساخت یک اپلیکیشن محاسبانی ، برای آشنایی با محیط اندروید استودیو و روش برنامه نویسی اندروید این ویدئو را ببینید
2
در این ویدئو روش طراحی و ساخت یک ماشین حساب کامل برای اندروید و پیاده سازی چهار عملی اصلی جمع، تفریق، ضرب و تقسیم برای آن آموزش داده شده است.
3
کادرهای محاوره ای یا هشدار (Alert Dialog ) برای نمایش پیغام، گرفتن تائید از کاربر یا حتی دریافت اطلاعات بیشتری مثل نام کاربری و کلمه عبور استفاده می شوند.
4
از مولفه ListView برای ساخت لیست های انتخابی در اندروید استفاده می شود. در این قسمت روش ساخت لیست های ساده و نیز لیست های پیشرفته با طراحی سفارشی آموزش داده شده است
5
مولفه RecyclerView برای ساخت لیست های پیشرفته در اندروید استفاده می شود. با کمک این مولفه می توانید بدون اینکه با مشکل کمبود حافظه مواجه شوید لیست های خیلی طولانی را نمایش دهید.
طراحی آیتم ها بصورت سفارشی بوده و برای هر کدام از اجزای آن می توان رویدادها را برنامه نویسی کرد. ضمن اینکه چیدمان آیتم ها را هم می توان به دلخواه تعیین کرد.
6
چنانچه قصد دارید تصاویر را از گالری انتخاب کرده و در برنامه اندورید نمایش دهید و یا با باز کردن دوربین موبایل، عکس گرفته و در برنامه اندروید استفاده کنید این ویدئو را ببینید.
7
از Shared Preferences برای ذخیره سازی دائمی اطلاعات استفاده می شود. با کمک آن می توان داده هایی را بصورت دائمی ذخیره کرده و بین اکتیویتی ها و هم در اجراهای بعدی اپلیکیشن بصورت مشترک استفاده کرد.
برای ذخیره سازی اطلاعات کم حجم و بدون ساختار مثل تنظیمات برنامه یا مشخصات کاربر از این امکان استفاده می شود.
8
برای نگهداری حجم زیادی از داده ها بصورت دائمی نیاز به بانک اطلاعاتی دارید. در اندروید می توانید براحتی بانک اطلاعاتی SQLite را ایجاد کنید، جداول را در آن تعریف کنید و با استفاده از کلاس های اندروید به آن دسترسی پیدا کنید. در این آموزش با نحوه تعریف جداول، ذخیره کردن داده ها و خواندن رکوردها و نمایش آنها در لیست ویو آشنا می شوید.
9
یکی از قابلیت هایی که اکثر اپلیکیشن های اندروید دارند، ارتباط با api و دریافت اطلاعات از سایت است. این ارتباط بر اساس تکنولوژی rest-api انجام شده و داده ها با فرمت جیسان بین اپلیکیشن و سایت منتقل می شوند. در این ویدئو ابتدا مروری داریم بر قالب جیسان و سیس برنامه ای پیاده سازی می کنیم که اطلاعات را در سایت دریافت کند و در لیست ویو نمایش دهد.

جزئيات آموزش برنامه نویسی موبایل با اندروید استودیو

این مجموعه شامل چند فیلم آموزشی برای برنامه نویسی اندروید است به همراه سورس پروژه های اندروید که در در ضمن تهیه فیلم ها نوشته شده است. در اصل این فیلم ها همزمان با ارائه درس برنامه نویس موبایل 2 به دانشجویان ضبط شده است که برای استفاده دانشجویان رشته کامپیوتر و علاقه مندان به برنامه نویسی موبایل به اشتراک گذاشته شده است.

برچسب ها / اندروید / برنامه نویسی اندروید

نظرات کاربران

هرگونه سوال یا نظری دارید،می توانید در این قسمت مطرح کنید.

برای درج دیدگاه یا سوال باید وارد شوید

مشخصات محصول

تعداد بازديد
153
تعداد دانشجو
29
مدرس
محمد محمدی
تعداد جلسات
9
مدت زمان
5 ساعت
اندازه
620 مگابايت
هزینه ثبت نام
رایگان

برای دسترسی همیشگی به این آموزش و امکان دانلود آن، باید آن را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت نام را تکمیل کنید.

مشاوره

در مورد مباحث دوره می توانید با مدرس صحبت کنید.


سلام
محمد محمدی مدرس دوره " آموزش برنامه نویسی موبایل با اندروید استودیو " هستم.
هر گونه سوال یا ابهام یا پیشنهادی در مورد این دوره داشتید، می تونید به روش های زیر با من تماس بگیرید:
شماره همراه
09151604068
پست الکترونیکی
mohammadi.sm@gmail.com