×

درباره کدنویسان


سلام دوست عزیز

به کدنویسان خوش آمدید

کدنویسان یک راهکار نوین و مبتنی بر فناوری ابری است که ایجاد شده تا بستری برای ارائه خدمات ارائه و فروش ويدئو و محتواي الكترونيكي در اینترنت ایجاد کند.

روش کار به این صورت است که شما در کدنویسان ثبت نام می کنید و بلافاصله فروشگاه اختصاصی محصولات شما ساخته می شود. شما می توانید با ورود به محیط مدیریت فروشگاه براحتی محصولات الكترونيكي خود را مدیریت کنید.

کدنویسان در مقابل جذب مشتری و قبول سفارشات برای فروشگاه شما، درصد ناچیزی از مبلغ فروش (1 درصد) بعنوان کمیسیون برداشته و مابقی (99 درصد ) مبلغ فروش را بر اساس روشی که خودتان انتخاب می کنید (روزانه، هفتگی،یا درخواست) بحساب شما واریز می کند.

مدیریت فروشگاه و محصولات و سفارشات فروشگاه شما به راحتی و در محیطی کامل راحت برای شما فراهم شده است، شما می توانید لیست محصولات خود را بصورت یک فایل اکسل درآورده و یکجا وارد سایت کنید تا روزانه با تغییر این لیست و بارگذاری آن طی چند ثانیه قیمت ها و موجودی و مشخصات محصولات را در سایت بروزرسانی کنید.

کدنویسان بصورت دو زبانه طراحی شده و در آینده امکان ارائه اطلاعات به زبان انگلیسی هم خواهد داشت و چنانچه مایل باشید خواهید توانست محصولات خود را به هر دو زبان فارسی و انگلیسی وارد کرده و فروشگاه خود را جهانی کنید.

تیم تخصصی طراحی و پشتیبانی کدنویسان بطور منظم در حال بروزرسانی امکانات کدنویسان هستند و متناسب با پیشرفت تکنولوژی امکانات جدیدی را به آن اضافه می کنند. با عضویت در کدنویسان ، دارای غرفه ای در نمایشگاهی دائمی و بروز در گستره کشور و جهان خواهید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به کدنویسان می باشد. طراحی و پشتیبانی : کدنویسان
خوش آمدید